22 Mayıs 2019
  • İstanbul26°C
  • Ankara24°C

DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİ PROJELERİNİ BAŞKAN ÖZ'E VERDİ

Doğuş Üniversitesi’nden 120 Mimarlık Fakültesi öğrencisi, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’e, Kartal’la ilgili hazırladıkları kentsel tasarım projelerini sundu.

Doğuş Üniversitesi öğrencileri projelerini Başkan Öz'e verdi

31 Mayıs 2018 Perşembe 13:08

Doğuş Üniversitesi’nde gerçekleşen sunuma, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ün yanı sıra; Kartal Belediye Başkan Yardımcıları, Doğuş Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Bölüm Başkanı Prof. Dr. Semih Eryıldız ve çok sayıda Kartal Belediyesi birim müdürü ile akademisyen katıldı.

Yaklaşık 3 saat süren sunumlarda, 120 Mimarlık öğrencisi gruplar halinde Başkan Altınok Öz’e ve ekibine, Kartal ile ilgili hazırladıkları kentsel tasarımları tanıttı. Sunumlarda, öğrenciler hazırladıkları maketler eşliğinde projelerini detaylı olarak anlattı.

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, mimarlık öğrencilerine teşekkür ederek; “Bugün, Doğuş Üniversitesi’nde Mimarlık Fakültesi Bölüm Başkanı Prof. Dr. Semih Eryıldız öncülüğünde, mimar adayı öğrencilerimizle bir araya geldik. Yaklaşık 3 saat süren sunumlarıyla bizlere ilçemizle ilgili hazırladıkları kentsel tasarımları tanıttılar. Gençlerimiz ciddi bir çalışma gerçekleştirmişler. Hepsine tek tek teşekkürlerimizi sunuyoruz. Kartal’da hayata geçireceğimiz projelerde, gençlerin fikirlerini almamak olmazdı. Kartal Belediyesi, kent yönetiminde gençlerin fikirlerine çok önem veriyor ve onları her zaman destekliyor” ifadelerini kullandı.

kartal-proje.jpgkartal-proje1.jpgkartal-proje2.jpg

31 MAYIS 2018 BİRİNCİBÖLGE

Yorumlar
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.