22 Mayıs 2019
  • İstanbul26°C
  • Ankara24°C

TÜRSAB BAŞKANI BAĞLIKAYA, 3 AYLIK ÇALIŞMASINI KAPADOKYA'DA ANLATTI

TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya, göreve geldikleri günden bu yana geçen 3 aylık süre içinde gerçekleştirdikleri projeleri ve çalışmaları Kapadokyalı seyahat acentalarına anlattı.

TÜRSAB Başkanı Bağlıkaya, 3 aylık çalışmasını Kapadokya'da anlattı

31 Mayıs 2018 Perşembe 01:00

TÜRSAB’ın düzenlediği iftar davetlerinin sonuncusu TÜRSAB Yönetim Kurulu Başkanı Firuz B. Bağlıkaya ve Yönetim Kurulu Üyelerinin katılımıyla Nevşehir’de gerçekleştirildi. 

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, ilçe kaymakamları, ilçe ve belde belediye başkanlarının da katıldığı iftar yemeğinde TÜRSAB Yönetimi, Nevşehir ve Niğde’de bulunan 100’ün üzerinde Acenta temsilcisi ile bir araya geldi.

TÜRSAB Başkanı Firuz B. Bağlıkaya, Genel Sekreter Bedirhan Bayka, Yönetim Kurulu Üyeleri Hacı İbrahim Canatan ile Ayhan Eroğlu’nun yer aldığı yemekte bir konuşma yapan Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, TÜRSAB’a ve Birliğe bağlı seyahat Acentalarına çok güvendiklerini belirterek, Valilik olarak ülke turizmine katkı sağlamak için çalıştıklarını söyledi.

tursab-017.jpg

TÜRSAB Yönetim Kurulu Başkanı Firuz B. Bağlıkaya ise İpekyolu’nun ortasında yer alan ve güzel atlar diyarı olarak bilinen Kapadokya’nın dün olduğu gibi bugün de uygarlıklar arasında köprü kurmaya devam ettiğini vurguladı. Konuşmasında turizm açısından Kapadokya bölgesinin önemine değinen Bağlıkaya, turizm sektörünün Türkiye açısından stratejik öneme sahip olduğunun altını çizdi. Turizmin 12 aya yayılması ve çeşitlendirilmesi konularında çalıştıklarını dile getiren Bağlıkaya, “Hem sezonu uzatmalı hem de turizmde çeşitliliği sağlamamız gerek. Bu konularda da TÜRSAB olarak elimizden geleni yapacağız” diye konuştu.

Göreve geldikleri günden bu yana geçen 3 aylık süre içinde gerçekleştirdikleri projeleri ve çalışmaları anlatan Bağlıkaya, önümüzdeki süreçte sektörle ve acentalarla buluşmaya devam edeceklerini ifade etti. Bağlıkaya, Kapadokya’nın ardından Konya, Gaziantep, Adana, Bursa ve Ankara’da da düzenleyecekleri iftar yemeği ile acentalar ile bir araya geleceklerini sözlerine ekledi. (Kaynak-turizmajansi.com)

tursab2-002.jpgtursab3-001.jpgtursab2-003.jpgtursab4-001.jpgtursab5.jpgtursab6.jpgtursab7.jpg


31 MAYIS 2018 BİRİNCİBÖLGE

Yorumlar
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.